המפעל להכשרת ילדי ישראל (ע"ר)
בית טוב לגדול בו
נוהלי קליטה סרטונים  English
חדשות העמותה
מרכז טיפולי חדש נחנך בכפר הילדים עפולה עילית


סוגרת מעגל: ליאור בת 21- וכבר אמא ל-13 ילדים


להקת הזמר של כפר הילדים עפולה עילית שבה ממסע הופעות באנגליה וצרפת


המפעל להכשרת ילדי ישראל קיבל את תו מידות לאפקטיביות


בוחרים לתת, המפעל להכשרת ילדי ישראל מגייס משפחות אומנות לכפרי ילדים ברחבי הארץ
פרויקטים חברתיים תרבותייםפרויקטים בתחום החברתי תרבותי

 

 

חוגי העשרה מגוון פעילויות להעשרת עולמו החוויתי של הילד. החוגים ניתנים על ידי מורים מקצועיים בתוך בתי הילדים ובחוגי מתנ"סים המקומיים וביניהם מוסיקה, מחול, ספורט, להקות זמר, חוגי אמנות פלסטית, דרמה, מחשבים ועוד. יש להדגיש כי אחדים מילדינו מגלים כשרונות יוצאי-דופן שחובה עלינו לטפח.

עלויות הפרויקט: 380 ש"ח לחודש עבור חוג אחד לילד.

 

 

"יום המפעל" אירוע שנתי קבוע המתקיים בהתאם למסורת קבועה בכל ל"ג בעומר. כל ילדי המפעל ביחד עם כל העובדים נפגשים ליום כיף והנאה באתר בילוי המושכר למשך היום בלעדית עבור ילדי המפעל. אתר הבילוי כולל מתקני ספורט, שעשועים, בריכה רחצה בים ובחלק האומנותי הופעה של אומן אורח מתנדב. בחלקו השני של היום מתקיים טקס הכולל מענק תעודות ופרסים לילדים מצטיינים על הישגיהם הלימודיים במהלך שנת הלימודים. "יום המפעל" מטפח את הרגשת השייכות אצל הילדים, החיונית להתפתחות רגשית תקינה.

עלויות הפרויקט: 100 ש"ח לילד.

 

 

מפעלי קיץ-  קייטנות הקיץ מתקיימות בחודש אוגוסט ומיועדות לילדים המשוללים משפחה טבעית לחזור אליה בחופשות הקיץ. הקייטנות מהוות חוויה חינוכית חיובית המשמשת מנוף לבניית אישיות בריאה ומתפקדת היטב בחברה.

עלויות הפרויקט:  מחיר קייטנת קיץ לתלמיד: 1200 ש"ח.

 

חבורות זמר בבתי/כפרי הילדים פועלות להקות זמר. ללהקות מנהל מקצועי מוסיקלי והן מוזמנות להופיע באירועים מרכזיים בקהילה. שיפור יכולתם האומנותית ופיתוח כשרונותיהם פותח בפני ילדים אלה נתיב חדש להבעה ומאפשר להם ביטוי רגשי בעל עוצמה ומסייע בהעלאת דימויים העצמי (אחת מבוגרות להקת הזמר של כפר הילדים כרמיאל נתקבלה ללהקה צבאית והמשיכה את דרכה בתחום זה).

עלות שנתית לפעילות להקת זמר:  70,000 ₪ לשנה.

 

ילדים אלו הם עתידם של החברה בישראל...ועתידם מתחיל כעת !

כל תרומה תתקבל בברכה ותעניק לילדינו עוד סיבה טובה לחייך...נבנה ועיצוב ע''י תרמת