תרום לנו

הישגי הילדים ובהכרח גם הישגינו, לא היו מתאפשרים לולא תמיכתם של ידידים נאמנים בארץ ובעולם הרואים במשימתנו החינוכית משימה חברתית לאומית חשובה. אנו מאמינים שהיעוד שלנו, שאפתני ככל שיהיה: לסייע לכל ילד וילד לשקם את חיו, למצות את הפוטנציאל הטמון בו ולצייד אותו במירב הכלים שיסייעו לו להתמודד בעתיד כבוגר עצמאי בחברה- ניתנים להשגה. ואולם אין ביכולתנו לעשות זאת לבד…. נשמח אם גם אתם תצטרפו ותושיטו יד לילד אחד שבשבילו העתיד מתחיל כעת.. אנו מתחייבים לשקיפות מלאה ולכך ש 100% מתרומתכם תועבר ישירות לפרויקט שבחרתם !!! ניתן להוריד מהאתר את מסמכי העמותה: תעודה לרישומה של עמותה, ניכוי מס במקור, ניהול פנקסי חשבונות, אישור ניהול תקיןפטור ע”פ סעיף 46 א’ תו מידות בתוקף 


לפניך כל אפשרויות התרומה:


העברה בנקאית

באמצעות בנק הפועלים
סניף 691, קריית יובל ירושלים
מס’ חשבון 299080

באמצעות בנק הדואר
חשבון מס’ 4-01904-3


באמצעות המחאה


ניתן לשלוח המחאה
לפקודת המפעל להכשרת ילדי ישראל
מח’ קשרי חוץ וגיוס משאבים
ת.ד. 11
נס ציונה 7401801
בציון שם הפרויקט או שם המסגרת החינוכית בעבורם תרמתם


לתרומה באמצעות כרטיס אשראי לחץ כאן


תרומה באמצעות רכישה מרוכזת של מוצרים לחץ כאן

בחנות שלנו, הפועלת במסגרת החנות החברתית של בנק הפועלים באתר מרמלדה מרקט, תוכלו למצוא פנקסי קניות, מדבקות לקירות, תיקי נשיאה חד פעמיים ועוד מוצרים אשר כל הכנסותיהם הולכות ישירות לטובת הילדים, למימון פעילויות העשרה, טיפולים ועוד. הפריטים המוצעים למכירה מיועדים בעיקר כשי לעובדים, לגני ילדים ולרוכשים בכמויות (עבור אירועים: שי בימי הולדת, חתונות, ועוד)


תרומה באמצעות עיגול לטובה לחץ כאן

הצטרפו גם אתם לעיגול לטובה, ובכל רכישה שתבצעו באמצעות כרטיס האשראי שלכם, יעוגל סכום הקניה לשקל הקרוב. האגורות שיעוגלו יתרמו במלואן לכפרי הילדים של המפעל להכשרת ילדי ישראל. תרומה חודשית ממוצעת נאמדת בכ-4 ₪ בחודש בלבד. כל שהנכם נדרשים הוא ללחוץ על הלוגו של עיגול לטובה, ולמלא את ארבע הספרות האחרונות של כרטיס האשראי שלכם. כמה פשוט לעשות טוב!